Sürdürülebilir çözümlere yönelik renk ve özel kimyasallar alanında dünya lideri olan Archroma, bugün renk ve efekt teknolojileri için 'The Denim Window' a katıldığını duyurdu.

Denim Window, Amsterdam, Hollanda'da bulunan ve giyim markalarına denim koleksiyonları için ilham, sürdürülebilirlik ve yenilik sağlamaya adanmış bir sergileme alanıdır. Moda ve teknoloji konusunda eşsiz bir yeteneğe sahip tutkulu bir denim danışmanı olan Silvia Rancani tarafından yaratılan ve küratörlük yapan The Denim Window, bölgesinde seçkin etkinlikler aracılığıyla seçilmiş şirketleri, markalarla birleştiriyor.

The Denim Window, işbirlikleri yoluyla yaratıcılığı ve yeniliği teşvik etmek amacıyla ziyaretçileri, tasarımcıları, ürün geliştiricilerini, moda öğrencilerini, kot severleri ve ortaya çıkan yetenekleri incelemek ve ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek için davet edilen kumaş fabrikaları, hazır giyim üreticileri, kimyasal tedarikçiler, elyaf ve trim üreticilerinin tek bir yerde bulmasını sağlar.

The Denim Window ve Archroma, denim renkleri ve efektleri yaratmak için markaları ve perakendecileri sistem ve ilham ile desteklemek amacıyla ve “Archroma Way: güvenli, verimli ve gelişmiş” Çünkü bu bizim doğamız!” yaklaşımıyla düzenli olarak atölye çalışmaları düzenleyecektir.

Analin içermeyen * Denisol® Pure Indigo, bitkisel ve tarımsal endüstrilerden elde edilen, yenilemeyen biyokütle atıklarına dayanan EarthColors® boyaları ile yeniliklere imza atan Archroma, Denim Window 2020 üye şirketleri ile Çin Yeni Yılı'nı kutlamak için 23 Ocak'ta Amsterdam'da düzenlenen The Denim Window etkinliğine katıldı.

“Amsterdam, küresel buluşma ve etkinliklerle dünyanın en önemli denim şehirlerinden biri haline geldi ve şimdi “The Denim Window”'un konferansları, atölye çalışmaları ve kalıcı showroom'dur.” Archroma Denim ve Günlük Giyim İş Geliştirme Müdürü Umberto Devita’nun belirttiği gibi “The Denim Window” etkinliğinde Archroma ve diğer üye şirketler,yaratıcılık, yenilikçilik ve denim tutkusunu aynı ruhla paylaşıyor ve bu da bizi cennette yapılan bir eşleşme haline getiriyor. “The Denim Window” takımıyla işbirliği yapma fırsatı bulduğumuz için çok heyecanlıyız! ”

*Endüstri standardı test yöntemlerine göre tespit sınırlarının altında.
Denisol® ve EarthColors®, Archroma'nın birçok ülkede tescilli ticari markalarıdır.
© 2020 Archroma

Archroma’nın Amsterdam, Hollanda’daki Denim Window vitrini. (Fotoğraflar: The Denim Window)

Archroma’nın Amsterdam, Hollanda’daki Denim Window vitrini. (Fotoğraflar: The Denim Window)

Archroma’nın Amsterdam, Hollanda’daki Denim Window vitrini. (Fotoğraflar: The Denim Window)

Media Relations

Marilyn Chua

Archroma

Email

Notes For Editors

About Archroma

Archroma is a global, diversified provider of specialty chemicals serving the branded and performance textiles, packaging and paper, and coatings, adhesives and sealants markets.

Headquartered in Pratteln, Switzerland, Archroma operates with more than 4,500 employees located in 42 countries and with over 30 production sites.

Archroma is passionate about delivering leading and innovative solutions, enhancing people’s lives and respecting the planet. The company is committed to the principles of "The Archroma Way to a Sustainable World: Safe, Efficient, Enhanced. It's our nature!"; an approach reflected in its innovations, world-class quality standards, high service levels and cost-efficiency.

www.archroma.com


Affiliations & memberships

Archroma are proud members and/or partners with the following organizations

View All »